idiospektryzmy

Jak odnaleźć nagle radość i nadzieję?

Temat: Wydzielone z 'Cheaterzy - czarna lista graczy...'
placki juz pokazaly swoja ,,intelygencje" Ja pisalem o cheatach a paul o statsach p0zdro A WIEC : Hmm, całkiem zgrabny paradoks. Twoje idiospektryzmy są emfatyczne, więc uważam, że zawarte tutaj aforyzmy są mylne z powodu źle sformułowanej koncepcji. Abstrachując do altruistycznego zagadnienienia, które nam tu przedstawiłeś, mogę stwierdzić, że twoja wartość intelektualna nie obliguje cię do dalszej konwersacji na tym forum. BTW seba chcesz 1vs1 ?? Moze po tym meczu wreszcie spojrzysz na oczy i dowiesz sie ze pl4fc nie jest najlepsze na swiecie.
Źródło: forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=25864Temat: [CP] Polsat Sport i Polsat Sport Extra
Pewnie, że lepiej patrzeć na C+ na przereklamowanego Ronaldinho niż zachwycać się byle polakami na mistrzostwach świata.Panu już podziękujemy i prosimy w przyszłości o bardziej przemyslane posty. Nie będę dłużej z tobą konwersować, ponieważ egzystujesz w brodziku intelektualnym który koliduje z moimi imperatywami, a poza tym i tak nie rozumiesz idei koncepcji założeń, więc dochodzę do konluzji, że twoje idiospektryzmy z moją charyzmą są emfatyczne.
Źródło: forum.satkurier.pl/viewtopic.php?t=36


Temat: Historia pewnego BAN'a
Hmm, całkiem zgrabny paradoks. Aczkolwiek nie rozumiem dlaczego wykoncypowałeś ewenement rekapitulacji skoligowanej wokół słowa "lama". Czy jest to przejaw indiosynkryzji do Rolbiego? Twoje idiospektryzmy są emfatyczne, więc uważam, że zawarte tutaj aforyzmy są mylne z powodu źle sformułowanej koncepcji. Abstrachując do altruistycznego zagadnienienia, które nam tu przedstawiłeś, mogę stwierdzić, że twoja wartość intelektualna nie obliguje cię do dalszej konwersacji na tym forum. To do Blizzarda... Btw. Pokazałeś także jaki jesteś inteligentny na GG . Sry za spam ale musiałem w tym śmiesznym temacie się...
Źródło: forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=24625